KONST / Litografier / Färglitografi 8474065
*
nr 847 4065
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi , Marion Belin (f. 1933), I ateljén, EA 15/36, motivets mått: 30 x 35 ca
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2013
kl 19:02:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/9 11:30:15
1
Vinnande bud
- Tema
16 sep
Grafik
PÃ¥ tema grafik i september har vi samlat litografier och etsningar med mera av Stig Claesson Slas, Corneille, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Mona Huss Walin, Ulrica Hydman-V ...
Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik i ateljén litografi litografier litografiskt blad marion belin
-
8182 Färglitografi
Marion Belin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:21
*
Marion Belin
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Läs mer om Grafik
nr 847 4065
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi , Marion Belin (f. 1933), I ateljén, EA 15/36, motivets mått: 30 x 35 ca
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/9 11:30:15 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 sep
Grafik
PÃ¥ tema grafik i september har vi samlat litografier och etsningar med mera av Stig Claesson Slas, Corneille, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Mona Huss Walin, Ulrica Hydman-V ...
Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik i ateljén litografi litografier litografiskt blad marion belin
-
8182 Färglitografi
Marion Belin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:21



